készítette
DigiÉvkönyv
Kezdőlap
Az MNÁMK intézménytörténete
Vezetőség - Munkatársak
Épületünk
Galéria 1
Galéria 2
Galéria 3
Galéria 4
Galéria 5
Életképek
Galéria 1
Galéria 2
Egységes Iskola
Beiskolázási tájékoztató 2015 -2016
Einheitliche Mittelschule des UBZ
MNÁMK Gimnázium - tagozatok
Munkatársak
Osztályok
Katica
Balogh Maja
Beck Lara
Dancsó Dávid
Farkas-Kiss Anna
Kerekes Sámuel
Kocka Péter
Koprivanacz Márk
Korhecz Olivér
Kovács Marcell
Kőhegyi levente
Kőrösi-Pataki Emma
Kőrösi-Pataki Hanna
Makai Jázmin
Makaji Rebeka
Markó Daren
Müller Jázmin
Németh Simeon
Puruczki Dávid
Rambala Dominik
Suba Dániel
Varga Máté
Varga Réka
Vásári Linett
Maci
Banga Benedek
Bátyity Bodó András
Borsos Bálint
Ekres-Szévald Szandra
Héjja Dávid
Hollósi Péter
Horváth Szabolcs
Hudák Levente
Ivancsan-Rittgasser Áron
Jakab Rebeka Franciska
Kalmár Nóra
Kamencki Kleó
Kern Anna
Markó Panka
Mikola Nelli
Mirk Hunor
Nagy Levente
Papp Lőrinc
Raffai Lara
Rutterschmidt Martin
Simon Olivér
Szabó Olivér
Szakál László
Szilaski Dóra
Méhecske
Augusztin Maja
Balogh Nóra
Bíró Réka
Bondor Béla
Ciosk Dávid
Farkas-Kiss Hunor
Farkas Lara
Hideghéti Ákos
Jankovics Ábel
Knopfloch Kolin
Koch Ádám
Konta Sára
Német Norina
Póth Martin Máté
Reinhardt Benett
Stefánovics Zoltán
Szabó Lili
Szűcs Alex
Tiralla Péter
Zsilinszki Zora
Nyuszi
Andriott Hanna
Angyal Mirella
Bakonyi Bálint
Bakonyi Réka
Havasi-Thuránszky Adél
Havasi-Thuránszky Száva
Hollósi Panna
Ikotics Dorka
Ivancsan-Rittgasser Jázmin
Kaiser Emma
Kerek Emma Róza
Liptai Fruzsina
Maizl Márk
Makrai Virág
Markó Léna
Márton Péter
Paska Ella
Rudolf Ádám
Sándor Remig
Sima Panka
Stadler Balázs
Szabó Botond
Napsugár
Bors Abigél
Bozsó Botond
Friedrich Bori
Gáspár Levente
Gregoroviciu Michael Erik
Havas Soma
Hegedűs Soma
Hevesi Hanna
Kálmán Lívia
Kapitány Csenge
Kerekes Jonatán
Koltai Csongor
Koszorus Szófia
Lovák Dániel
Major Míra
Maros Szabolcs
Morvai Tamás
Németh Zalán
Pátkai Ádám
Stefánovics Zsombor
Szeredi Blanka
Szvetnik Hanna
Tóth-Téti Zekő
Varga Dóra
Vuity Márton
Süni
Borszéki Zsombor
Csillag Ádám
Daróczi Balázs
Héjja Dániel
Horváth Kornélia
Kajtár Zsombor
Kazy Levente
Kirsch Panna
Kiss Boglárka
Kucsera Gergő
Locskai Tímea
Menzinger Réka
Mihálovics Zorán
Mrekva Márk
Nagy-Czirok Levente
Rétháti Előd
Stefánovics Sebestyén
Striegl Gergely
Süveges Letti
Szabó-Dékány Benett
Szöllősi Fanni
Tóth Réka
Völgyi Fruzsina
Wagner Nóra
1.a
Agatits Zora
Császár Zsombor
Csillag Pálma
Csipak Sára
Gorácz Benedek Ákos
Gróf Gergő
Hrubi Dominik
Ilkity Petra
Kelemen Panni
Kiss Kata
Koch Dávid
Lieber Gergő
Makai Máté
Mikó Márta
Molnár Betti
Mrekva Rozi
Páncsity Zorán
Papp Vince Tamás
Steiner Balázs
Suba Benedek
Szem Anna
Tamaskó Simon
Tan Vivien
Ungvári Tamás
Varga Olivér
Vida Luca
1.b
Ábrahám Hella
Agárdi Laura
Benesics Virág
Bognár Bence
Csabai-Muth Zoé
Daradics Nóra
Faragó Vivien
Havas Panni Eszter
Hilbert Liliána
Horváth Orsolya
Kapitány Sára
Kocka Sára
Kollár Dániel
Kovács Inez
Margit Melina
Palatinus Martin
Pestuka Ákos
Rosta Petra
Steiner Bence
Szerletics Lili
Szőcs Dana Lilla
Valentin Viktor Trisztán
Varga Ádám
Varga Petra
Veréb Kolin Benett
Weinhardt Márk
1.c
Balog Isac
Csanádi Attila
Faragó Anna
Gáspár Alma Elizabet
György Karolin
Hornyák Lili
Katos Nóra
Makaji Lídia
Markó Patrik Ferenc
Markó Ráchel
Milassin Milán Gábor
Miskei Marcell
Orlai Cintia
Orlai Ramon
Oudejans Sophia
Péterfi Kristóf
Puhl Péter
Schieber Dávid Julián
Szedres Barna
Szentgyörgyi Levente
Szőke Luca Dorottya
Urbán Dávid Péter
Varga Hanna
Vuity András
Wenner Lili
2.a
Bencsik Olivér
Bernáth Laura
Hirmann Odett Judit
Hubert Bendegúz
Jagicza Glória
Jankovics Áron
Kerek Gáspár
Kiss Zsombor Gábor
Koch- Dankó Marcell
Lenti Enid
Matolcsi Tamás
Pausch Nikolett
Petrovácz Hanna Józsa
Prekop – Timár Anna
Szabó Zsombor
Tímár Lilla Kata
Tóth Eszter
Trunk Anna
Vörös Nadin
2.b
Csiszer Csaba
Égi Vivien
Hegedűs Ákos
Hotorán Mirjam
Lajdi Csaba
Melcher Gabriella
Nagy – Czirok Lilianna
Pálinkás Andor
Pálinkás János
Péter Réka
Puskás Viktória
Schneider Sára
Szalai Péter Bálint
Szöllősi Liliána
Szűcs Szabolcs
Tóth Hanna Lili
Varga Márton
Veréb Dominik
Zsilinszki Zsombor
2.c
Abel Hendrik Alexander
Balogh Zoltán
Bencses – Kiss Leonardó
Benkő Balázs
Daradics Ákos
Dorkó – Pótz Dominik
Égi Barbara
Havasi – Thuránszky Miklós
Horváth Adrienn Borostyán
Kaiser Dominik
Karagity Olivér
Kis Zoltán
Kőhegyi Virág
Majoros Máté
Nagy Ákos Bence
Pauna György Bence
Pauna Péter
Reinhardt Melodi
Rimai Annabell
Schmidt Szabolcs
Simsik Viola
Szabó - Botka Dorina
Taba Olivér Dorián
Vass Bettina
Vida Gréta
3.a
Andriska Evelin Gréta
Aros Hanga Zoé
Bakos Gréta
Balogh Babett
Balogh Berta
Balogh Bettina
Bencses Réka Viktória
Biró Bodza
Délity Míra
Dobrádi Dorottya
Hamvas Ruben
Ilkity Rebeka
Jurcsák Kevin
Liptai Luca
Markó Maja
Mihalovics Hanna
Mihálovits Zsófia
Mikó Ágota
Morelli Adamo Flavio
Nagy Réka
Nuber Gréta
Pfeiffer Anna
Tamás Armand
3.b
Aladics Anita
Bakos Gergő
Barth Maja
Charbon Lilian-Fee
Havas Attila Zoltán
Horváth Lilla Júlia
Horváth Viktória
Koszorús Kristóf Barnabás
Kovács Anna
Lakatos Olivér
Molnár Benedek
Nagy Réka
Podmaniczki Emma
Rácz Erik
Roncsák Lilla
Sós Melitta
Tiralla Petra Ivett
Vén Dorina
3.c
Andriott Gréta
Csordás Botond
Ekres-Szévald Barbara
Gáspár Virág
Héjja Judit
Karagity Violett
Klocker Amarilla
Kovács Fanni
Makai Dzsenifer
Mihálkovics Gréta
Novák Bence
Orlai Nikolett
Pálkerti Emma
Remeczki Fanni
Rimai Bence
Sándor Vince
Tokody Bence
Torma Klaudia
Tóth Gergő
Vétek Marcell Kristóf
4.a
Abel Viktória
Aros Tamás István
Czick Martin
Császár András Barna
Facskó Virág
Hegedűs Milán
Hubert Vajk
Kovács Kata
Küttel Kiara Lujza
Lenti Zsombor
Maurer Celina
Mayer Zsófia
Mezei Maja
Molnár Kamilla
Németh Eliz
Oszlánszki Odett
Oudejans Kevin
Pintér Zsófi Csenge
Stadler Liána
Strobán Karina
Szabó-Botka Réka
Szeredi Flóra
Sziebert Ágnes
Tamaskó Ákos
4.b
Berecz Dávid
Ciosk Zsanett
Etsberger Leonárd
Goldring Bálint
Háber Bernadett
Igaz Szintia
Kádár Laura
Kalmár Zétény
Király Zsófia
Kollár Blanka
Kozma Réka
Kubatovics Anna
Kubatovics Júlia
Milassin Míra
Molnár Zsófi
Nasz Adél
Pausch Bálint
Pausch Máté József
Rádics Máté
Sándorfi Anna
Schaffer Ákos
Schieber Benjámin Balázs
Szabolcs Kristóf Koppány
Szedres Panna
Werner Ramón
5.a
Andriska Barnabás
Bakonyi Dóra
Galambos Fanni
Gries Leon
Gróf Bálint
Gubkó Dávid Szabolcs
Illés Gerda
Karkus Gabriella Angelika
Kovács Nikolett
Mihalovics Alíz
Mikó Veronika
Páncsity Szonja
Petike Marcell
Reinhardt Filip
Resch Delorian
Röckl Péter
Sári Barnabás
Sevaracz Dorka
Vétek Frigyes Balázs
Völgyi Márton
5.b
Bach Domonkos Botond
Benesics Balázs Gábor
Bőthe Alexandra
Csanádi Dávid
Dunai Stella
Faragó Henrietta
Faso Anna
Faso Laura
Gubics Mihály Márk
Mándity Kristóf
Markó Szonja
Palik Zsófi
Polgár Petra
Schmidt Kata
Schwob Fanni Dorka
Silak Dorina
Szabó Dániel
Szvetnik Liza
Tiszai András Jakab
Zempléni Zsófia
5.c
Buzási Flórián
Égi Blanka
Freindlich Zoltán
Gömöri Klaudia
Gömöri Krisztina
Gyurity Szilvia
Hirmann Endre
Király Zsóka Virág
Kovács Dorka
Lampridis Christos Ioannis
Nagy Ádám
Németh Benkő Noel
Németh Márton
Pátkai Petra
Pongó Nelli
Schneider Filip
Szalai Dominika
Szűcs Flóra
Takács Zoltán József
Wagner Anna
6.a
Andriott Flóra
Dékány Liza Panna
Fekete Regina Mercédesz
Fujsz Fanni
Himer Jázmin
Kalmár Zalán
Kárpáti Hanna
Kilvinger Anna
Király Alex
Krammer Zita
Matolcsi Hunor
Miskei Flóra
Óbéri Viktor
Oberst Orsolya
Stefánovics Johanna
Szentgyörgyi István Kristóf
Szilágyi Péter
Vörös Gergely Martin
Zórity Donát
6.b
Andrin Liza
Bibók Balázs
Bognár Alexandra
Borsos Kíra
Emmert Anett Eliza
Haincz Bettina
Hideghéti Réka
Ivity Írisz
Karaszi Alíz
Knap Martin
Molnár Mátyás
Nagy Tamara
Nasz Liza
Pausch Tamás
Rácz Dorina
Rácz Helga
Reinhardt Kloé
Szabó Karina
Szalai Panna Éva
Tüske Balázs Ádám
Varga Dániel
Wollár Dóra Katalin
7.a
Balaskó Noémi
Bernáth Csaba
Bíró Kristóf
Fehér Zsóka
Gyurinovics Evelin
Kákonyi Adél
Katzenmayer Kíra
Kovács Fanni
Mikó Olivér
Ollé Viktória
Oroszlán Dóra
Rágyanszki Bence
Sándorfi Eszter
Strobán Kitti
7.b
Bencsik Brenda
Buza Benjámin
Dragity Nikoletta Georgina
Eifried Petra
Eifried Réka
Fazekas Gréta
Franek Zsófia
Galambos Mihály
Genál Dávid
Keresztes Richárd Mihály
Konkoly Lili Szofia
Konkoly Noa Blanka
Kovács Evelin Tímea
Kozma Dorottya
Matkó Kende
Nagy Balázs András
Pauna Csenge
Pauna Gréta
Reinhardt Krisztofer
Schneider Lolita
Tóth Klaudia
Vígh Bálint
Zsellér Zsófi
8.o
Aradi Alexandra
Balogh Babett
Borbély Andrea
Bőhm Ramóna
Buzetzky Sára Margit
Csofcsics Csenge
Etsberger Vanessa
Hahn Kristóf
Jagicza Andor
Jenei Claudia
Jurcsák Evelin
Kovács Dominik
Makai Márk
Márton Boglárka
Nedelkovics Sára
Novák István
Pálfia Panna
Páncsics Eszter Regina
Pataki Bence Dániel
Posztronya Adrián
Raul Szabolcs János
Schauer Fábián
Schwan Krisztina
Szabó Melinda
Taba Aurél Dominik
Ungvári Ferenc
Wolf Bianka
7.A
Balaskó Noémi
Bernáth Csaba
Bíró Kristóf
Fehér Zsóka
Gyurinovics Evelin
Kákonyi Adél
Katzenmayer Kíra
Kovács Fanni
Mikó Olivér
Ollé Viktória
Oroszlán Dóra
Rágyanszki Bence
Sándorfi Eszter
Strobán Kitti
9.I
Ádám Kata Kreszcencia
Auer Dóra
Bándi Magdolna Anna
Baráti Viktória
Dusnoki Réka Zsuzsanna
Elekes Fanni
Farkas János
Feri Fanni
Ferkovics Éva
Hurton Boglárka
Juhász Emese
Keszthelyi Kamilla
Kovács Krisztián
Körmendi Judit
Leitert Laura
Mayer Nóra Martina
Mogyorósi Szemirámisz Bella
Munkas Emesex
Németh Blanka
Schoblocher Krisztina
Somogyi Kloé Tímea
Süveges Rebeka
Szabó Ivett
Sziráczki Ramóna
Szlovák Attila
Szurop Viktória
Takács Boróka
Trisz Tamara
Ungor Nikolett
Varga Zsófia
Verebélyi Lora
Virág László
9.I-1
Ádám Kata Kreszcencia
Auer Dóra
Bándi Magdolna Anna
Baráti Viktória
Farkas János
Feri Fanni
Ferkovics Éva
Hurton Boglárka
Keszthelyi Kamilla
Körmendi Judit
Mogyorósi Szemirámisz Bella
Németh Blanka
Schoblocher Krisztina
Somogyi Kloé Tímea
Sziráczki Ramóna
Szurop Viktória
Takács Boróka
9.I-2
Ádám Kata Kreszcencia
Dusnoki Réka Zsuzsanna
Elekes Fanni
Juhász Emese
Kovács Krisztián
Leitert Laura
Mayer Nóra Martina
Munkas Emese
Süveges Rebeka
Szabó Ivett
Szlovák Attila
Trisz Tamara
Ungor Nikolett
Varga Zsófia
Verebélyi Lora
Virág László
9.II
Baladin Dominik
Baranyai Mercédesz
Berki Péter
Bognár Tamás
Bolvári Péter
Farkas Odett
Hambalkó Dalma
Hambalkó Márk
Hlavati Milla
Horváth Angéla
Huszár Bence
Kárász Anett
Kárpáti Tirza
Katzenmajer Armand
Kovács Borbála
Körtési Gréta
Mamuzsics Enikő
Mindszenti Hedvig
Molnár-Mácsai Katica
Pataki Laura
Perlaky Dániel
Péter Evelin Alexandra
Petrovácz Ramon
Pocsai Dóra Léna
Rozinka Pál
Sárközi Donát
Szabados Donát
Szabados Dóra
Szabados Nimród
Tamaskó Áron
Tóth Tamara Lili
Vidákovics Naomi
Vidákovics Ráchel
9.II-1
Baladin Dominik
Bolvári Péter
Hambalkó Dalma
Horváth Angéla
Huszár Bence
Kárpáti Tirza
Körtési Gréta
Molnár-Mácsai Katica
Perlaky Dániel
Péter Evelin Alexandra
Pocsai Dóra Léna
Sárközi Donát
Szabados Donát
Szabados Dóra
Szabados Nimród
Tóth Tamara Lili
Vidákovics Naomi
Vidákovics Ráchel
9.II-2
Baranyai Mercédesz
Berki Péter
Bognár Tamás
Farkas Odett
Hambalkó Márk
Hlavati Milla
Kárász Anett
Katzenmajer Armand
Kovács Borbála
Mamuzsity Enikő
Mindszenti Hedvig
Pataki Laura
Petrovácz Ramon
Rozinka Pál
Tamaskó Áron
9.a
Baráti Szabrina
Bencses Dóra Odett
Bogárdi-Mészöly Máté
Demeter Anna
Duchai Dávid Pál
Fábián Fanni
Fellegvári Szimonetta
Gattyán Emese Jázmin
Genál Alexandra
Karaszi Szabolcs
Lakatos Lea
Mancz Alexandra
Miholics Árpád
Miskei Fanni Laura
Oberhauser Attila
Papp Roland
Sanda Katalin
Szarvas Lúcia
Szögi Viktória
Tóth Bianka
Varga-Kovácsy Enikő Emese
Zórity Laura
9.b
Barcsák Júlia Rita
Bosnyák Gergely
Csepella Dávid
Demkó Csenge
Fehér Szabolcs
Gombos Kitti
Haász Dóra Darinka
Hasanovic Erik
Kalóczkai János Attila
Kellner Krisztián
Kerényi Dominik
Kitanics Maya
Kohut Zénó László
Kovács Lilla Kata
Melcher Anna
Mészáros Adrienn Sára
Molnár Dorina Éva
Munding Alíz
Müller Maja
Nacsa Fruzsina
Németh Kinga
Orsós Éva
Soós Benedek Márk
Szerencse Maja Rebeka
Temmer Zsófia
Wágner Bernadett
9.c
Boros Tábita
Budai Réka
Facskó Anita
Farkas Szabina
Flaisz Dominika
Flaisz Kíra
Földesi Réka
Hegedűs Alexandra
Héger Armand
Hegyi Renáta
Horváth Enikő
Horváth Ferenc
Horváth Márk
Horváth Szonja
Keresztes Márió
Mendler Laura
Müller Fanni
Nádai Bence
Németh Máté
Papp Dóra
Polákovics Petra
Schell Vivien
Steiner Petra
Szabó Lúcia Fanni
Széll Barbara
Szentgyörgyi Flóra
Szrnka Alíz
Tábori Erik
Taskovics Péter
Vidákovics Márk
Vígtallér Bíborka
9.d
Bencze Barbara
Blazsev István
Fuszenecker Mónika
Haris Beatrix
Hepp Olivér
Horváth Gergő
Károlyi Klaudia
Kovács Vivien
Köteles Letícia
Magyar Noémi
Nagy Henrietta
Nagy Zsófia
Petike Patrik Ferenc
Schmidt Martin Attila
Szauter Balázs
Törkő Petra
10.a
Appel Judit
Balázs Csilla
Gömöri Dávid
Haarmann Kimberly Maria
Illési Enikő Anna
Kollár Erik
Kopcsek Zsófia
Kovács Barbara
Kovács Kornél
Lábody László Ferenc
Matolcsi Dorottya
Mészáros Kamilla
Mitsalis Hannah Despina
Nagy Noémi
Nemes Adél
Pukánszky Péter
Puskás Renáta
Rozmanicz Lisa
Rőder Adrienn
Szerencsés Zsófia
Szőgyi Zalán
Taba Elizabet Brigitta
Tokodi Nóra Anna
10.b
Avelovski Anđela
Becker Elisa
Beregszászi Aletta
Fekete Fanni
Gottscháll Debóra
Gulyás Mátyás
Hetyei Boglárka
Honti Henriett
Horváth Bíborka
Juhász Loretta Lujza
Keresztes Dávid
Kovács Nikoletta
Máj Péter Szilveszter
Márta Beáta
Stefánovits Nelli
Szabadi Zita
Szabó Bianka
Szabó Zoltán
Szél Melinda
Szél Noémi
Szőke Attila Erik
Varga Nikolett
Würtz Markus
10.c
Agócs Vanda Barbara
Ákos Lilla Márta
Alföldi Albert
Arnold Flóra Franciska
Balanyi Kata
Dicsa Barbara
Follárdt Adél
Gál Levente
Gattyán Dániel
Gilice Patrícia
Hahn Viktor
Hajós Imre
Hársch Előd
Hornyák Cintia
Kapitány Bálint
Katona Gréta
Kéfer Ádám
Kovács Diána
Kovács Kíra
Kovács Noémi Panna
Ledniczky Zalán
Morvai Tímea
Németh Rozália
Péter Petra
Petrovics Bernadett
Puskás Anna
Rogács Róbert Vince
Salga Blanka
Schindler Dorottya
Szabacsi Csaba
Szauter Orsolya
Szilágyi Nikolett
Szilányi Botond Sándor
Zilinszki Luca
10.d
Ádám Ferenc
Arnold Teodor
Auer Nadin
Berta Brigitta
Bibók Bálint
Csüri Noémi
Gálos Laura Julianna
Iván Balázs
Juhász Vivien
Kámán Olivér
Kárpáti Rafael
Keresztes Réka
Kocsis Alexandra
Margit Roland
Márics Zsanett
Nagyapáti Anna
Schoblocher Dániel
Tóth Bence
Tóth Norbert
Trencsák Alexandra
Vadász Patrik
Veszelovszki Emese
Weiner Tamás
11.a
Andriott Regina
Géczy Lilla
Karkus Liliána Angelika
Kárpáti Patrik
Margit Laura
Mayer Richárd
Muth Barbara
Óbéri Róbert
Ozvald Laura
Rácz Gergő
Sánta György
Sárosi Nóra
11.b
Börcsök Balázs
Buruncz Rebeka Réka
Deák Vanessza
Dránovits Anna
Farkas Vivien
Fricska Dóra
Gyöngyösi Tímea
Gyuris Szkarlett Olívia
Hanák Eszter
Harnos Tamás István
Herzog Anna Katharina
Huszár Attila
Kaprielian Aram András
Komáromi Kinga
Martin Réka
Nagy Abigél
Nagy Ágnes
Pecznyik Anni
Simon György Gergő
Stankov Vojislava
Strohner Ráchel Natasa
Suba Roland
Szigeti Imre
Szűcs Evelin
Taba Edmond Norbert
Taskovics Teodóra
Tóth Adél
Tumó Fanni
Valkai Nikolett
11.c
Albert Nátán
Balog Dávid
Bege Kitti
Bognár Adrienn
Borsos Ádám
Czár Kristóf
Czikora Bence
Felső Anett
Gyurita Bettina
Haincz Krisztián
Hodován Péter
Horváth Edina
Juhász Darina
Leits Péter
Marussi Mariann
Mészáros Hajnalka
Nagyapáti Péter
Nagy Mirtill
Németh Dzsenifer
Oriold Zalán
Pekár Patrik
Simon Krisztina
S. Nagy Daniella
Szabó Bálint Márk
Szabó Dániel
Szegi Boglárka Dóra
Török Antal Kálmán
11.d
Ádám Tamás
Forrai Mihály
Fulcz Virág
Illés Emese
Kácsor Szabolcs Henrik
Kassai Róbert
Kulisity Anikó
Minda Dominika
Molnár-Gábor Renáta
Sághegyi Dániel
Szabó Helga
Temmer Dorina Luca
12.a
Baráti Corinna
Buzási Mónika
Düren Rebecca Scarlet
Firato Nazli
Glöckl Beatrix Marianna
Göthér Claudia
Gyöngyösi Fanni
Horváth Zsófia
Knop Lennard
Komar Tolunay-Kaan
Kovács István
Kripta Dzsenifer
Ohngemach Lisa
Oroszlán Krisztián
Osztrogonácz Dorina Metta
Otten Nina
Schachler Louis
Schmidt Patrik
Stodola Bálint
Szabados Szilvia
Szekeres Melitta
Tanács Mercédesz Andrea
Vakulya Renáta Andrea
Vorgity Kármen
Vörös Dóra
Weichand József
12.b
Berta Blanka
Blatt Ferenc
Csordás Krisztina
Göbl Viktória
Hárs Eszter Ágota
Kákonyi Anett Ildikó
Kofler Olivia Maria
Kovács Anna
Másity Alexander
Monda Péter
Nagyapáti Eszter
Schauer Sára
Schmidt Beáta
Stefánovits Kitti
Szabó Andrea
Szálas Jennifer Colette
12.c
Agatics Bálint
Csémi Kitti
Freppán Ramóna
Ginál Gergő
Hegedüs Anett
Karaszi Kristóf
Kasziba Patrik
Kemény Fanni Zsanett
Kiss Nóra Anna
Knap Tamás
Kohl Bianka
Kollár Viktória
Kornóczi Ágnes
Kovács Vivien
Kungl Máté
Lázár Krisztina
Lengyel Endre Patrik
Melcher Alexandra
Mihályi Kitti
Minda Henrietta
Mondovics Marin
Nagy János
Oberst Olga
Pallag Ruben
Pálmai Dorián
Perlaky Eszter
Sipos Viktor
Stadler Lili
Szabados Dalma
Takács Tímea
Trapp Cintia Alexandra
Varga Ivett
12.d
Albert Mirjam
Bibók József
Blahó Bettina
Bóna Bella
Csüri Dóra
Gál Norina
Hammer Dóra
Horváth Zsaklin
Kónya Nikolett
Maruzsa Renáta
Mike Andrea
Németh Krisztina
Neszvecskó Dávid
Sánta Viktória
Schóber Vivien
Serdült Szabolcs Sándor
Vadász Martin
2014-2015 tanév eseményei
Sajtóarchivum
2014.szept
2014.okt
2014.nov
2014.dec
2015.jan
2015.febr
2015.márc
2015.ápr
2015.máj
Batschkaerspuren(szept.dec.márc.jún.)
2014.szeptember
2014.december
2015.március
2015.június
Események
2014.09.23-30 Pößneck-i kirándulás
2014.09.24 Waiblingen-i kirándulás
2014.09.26 Frankenberg Austauschprogram
2014.09.29 Nemzetiségi ösztöndíj átadó ünnepség
Bács Napló Szűcs Evelin
Nemzetiségi Tanulmányi Ösztöndíj
Szűcs Evelin oklevél
2014.10.03 Kinder Oktoberfest
2014.10.03 Termény-ünnep
2014.10.06 Aradi vértanúk megemlékezés
2014.10.11 Mecseki fotóklub kiállítása
2014.10.13-17 Határtalanul Erdély
2014.10.17 Hajósi fényképkiállítás megnyitó
2014.10.20 Táncház
2014.11.03 Berlin Reise
2014.11.03-10 Burgenland
2014.11.03-10 Tisza-tavi kirándulás
2014.11.06 Berlini kirándulás
2014.11.08 Batschkaer Kulturabend
2014.11.11 Márton-nap
2014.11.11 Táncház
2014.11.12-13 Dorfprojekt Bóly Nagynyárád
2014.11.12-13 Dorfprojekt Mecseknádasd
2014.11.12-13 Dorfprojekt Véménd
Galéria 1
Galéria 2
Galéria 3
2014.11.13 Somberek Dorfprojekt
Galéria 1
Galéria 2
2014.11.14 Szakmai továbbtanulási börze
2014.11.27 Ádám Péter kiállítása
2014.11.28 Szalagavató
2014.12.09 Télapó várás
2014.12.10 Adventsfest
2014.12.11 Karácsonyváró barkácsolás
2014.12.19 Theatertag
Galéria 1
Galéria 2
2015.01.17 Magyarországi Németek elűzetésének napja
2015.01.21 Táncház
2015.02.07 Schwabenball
Galéria 1
Galéria 2
2015.02.16 Deutsche Themenwoche
2015.02.16-20 Angol nyelvi témahét
febr. 16
febr. 17
febr. 18
febr. 19
febr. 20
2015.02.17 FRANKELOS BARÁTI KÖR
2015.02.18 Jugend debattiert
Jugend debattiert versenyek
Artikel Jugend debattiert international
jdi Appel Judit Text
jugend debattiert magyar
Galéria
2015.02.19 Köhler Péter kiállítása
2015.03.01 ISLI2015
2015.03.11 Táncház
2015.03.11 V. Frankelos zenedélután
Galéria 1
Galéria 2
2015.03.15 Március 15-i megemlékezés
2015.03.16 Szép magyar beszéd
2015.03.26 Kiállítás Tám László
2015.03.27 Nemzeti nap óvoda
Galéria 1
Galéria 2
Galéria 3
2015.04.01 Húsvéti játszóház
Galéria 1
Galéria 2
2015.04.11 Mőzs Orsz Ifj Fesztivál
2015.04.13-17 Határtalan Erdély
Erdély
Galéria 1
Galéria 2
Galéria 3
Határtalanul felkészítő óra
2015.04.13-20 Frankenberg Schüleraustausch program
Reise und Unterkunft
Unser Ausflug nach Köln
Nationalpark
Wildtierpark
Schüleraustausch Frankenberg
Umgebung német
2015.04.22 ELTE Praktikum
2015.04.23 Német nyelvi vetélkedő
2015.04.23 Umenhoffer Pál kiállítása
2015.04.24 Abgedreht2
2015.04.24 Pößneck
2015.04.24 Trachttag
2015.04.25 Somberek ált isk színháztalálkozó
2015.04.27 Olvasási verseny
2015.04.30 Ballagás
2015.05.04 Waiblingen Schüleraustausch-Waiblingen
2015.05.05 Dorfprojekt Véménd
2015.05.07 Josef Wurm kiállítása
2015.05.11 Izraeli nagykövet látogatása
2015.05.16 Hídavató
2015.05.18 Sporttábor B fenyves
2015.05.21 Richn kémia verseny
2015.05.29 Salzburg
2015.05.29 Táncház spec iskola
2015.06.04 Deutsche Bühne Szekszárd
2015.06.09 Sportnap
2015.06.10 Táncház
2015.06.12 DSD di átadó
2015.06.12 Svábbál Nemzetek tánca
2015.06.20 Abiturfeier
2015.06.23 Évzáró gimnázium
2015.07.09 Salzburg D Aktiv Lager
2015.09.26 Jungweinfest
Videóarchívum
2014.10.08 Bajai tv - Nemzetiségi ösztöndíj
2014.10.21 Bajai tv - Egészségnap
2014.11.11 Bajai tv - Knab Erzsébet
2014.11.13 Bajai tv - Márton nap
2014.11.17 Bajai tv - Pályaválasztási börze
2014.12.11 Bajai tv - Advent
2015.02.09 Bajai tv - Svábbál
2015.02.19 Bajai tv - Vitaverseny
2015.03.11 V. Frankelos zenedélután CSK
2015.03.11 V.Frankelos zenedélután Bájoló
2015.04.23. M1 Híradó - Világháborús katonadalok
2015.04.24 Bajai tv - Sváb népviseleti nap
2015.05.04 Bajai tv - Ballagás
2015.05.11 Bajai tv - Holokauszt emlékkiállítás
2015.05.12 Bajai tv - Izraeli nagykövet látogatása
2015.05.21 Bajai tv - Richnovszky kémia emlékverseny
2015.06.12 Bajai Tv - Sváb utcabál
Bajai tv - szakmai gyakorlat német nyelven
Bajai tv - Zsolnay Wind Orchestra hangversenye
M1 - Knáb Erzsébet kitűntetése
Versenyeredmények
Általános Iskola
Angol verseny 2014.12.15.
Betűző verseny
Megyei futóverseny
Helyesírási verseny 2014.11.20.
Játékos német nyelvi verseny második félév 3.évf.
Játékos német nyelvi verseny első félév 3.évf.
Játékos német nyelvi verseny első félv 4. évf.
Játékos német nyelvi verseny második félév 4. évf.
Matematika verseny 3-4. oszt. 2014. december
Mesemondó verseny 2014.11.18.
Német versmondó 1-4. 2015.03.hó
Olvasási verseny 2015.04.27.
Orchidea matek verseny
Országos angol nyelvi verseny megyei fordulója 2015
Országos történelem verseny
Orzságos német nyelvi verseny
Planetárium 2015
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Magyar nyelvű szavaló verseny
Szép magyar beszéd verseny
Gimnázium
Kollégium
Kollégiumunkról röviden
A kollégiumi életről
Kollégiumi csoportok
Kollégiumi nevelőtestület
Galéria
2014/2015 Kollégiumi események
Ballagás kolesz 2015
Galéria 1
Galéria 2
Galéria 3
Galéria 4
Galéria 5
Galéria 6
Videó
CsK
Felcsúti képek
Galéria 1
Galéria 2
Galéria 3
Gólyatábor 2014.09.11
Mikulás 2014
Galéria 1
Galéria 2
Galéria 3
Megnyertük a Radnóti Kupát!
Groupama Aréna látogatás
Őrizd az álmod, míg élsz
Scherer Péter volt a vendégünk
Torta Kupák
Óvoda
Óvodánkról
Az óvoda bemutatkozása
Óvodai dolgozók névsora
Aktivitäten im Kindergarten des Ungarndeutschen Bildungszentrums
Óvodai csoportok
Katica csoport
Maci csoport
Méhecske csoport
Nyuszi csoport
Napsugár csoport
Süni csoport
Életképek
Katica csoport
Maci csoport
Méhecske csoport
Napsugár csoport
Nyuszi csoport
Süni csoport
2014/2015 Óvodai események
2014.10.03. Kinder-Oktoberfest
2014.11.11. Martinstag
2014.12.01. Mikulásváró műsor
2014.12.05. Mikulás
2014.12.12. Karácsonyváró barkácsolás
2015.02.19. Kindergärtnerinnen spielen Puppentheather
2015.03.13. Március 15-re készülünk
2015.03.25-27. Nationalitäten-Tage
Bastelltag
Museumbesuch
Tanzhaus
2015.04.16. Gyermekszínház
2015.04.23. Faültetés a Föld napján